Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Umieram

Ja umieram, razem ze stroną. Razem ze stroną, którą współtworzyłem przez ostatnie 3 lata. Stronie tej poświęciłem prawie każdą minute mojego wolnego czasu. Stronę do której stworzyłem obecny wygląd.
Jeszcze na ostatnim spotkaniu redakcji (parę tygodni temu) mieliśmy takie ambitne plany. Wspominaliśmy początki. Przygotowywaliśmy się zmiany wyglądu na nowy w którym wykorzystali byśmy techniki Ajax.
Oto, właśnie ginie jeden z lepszych i najbardziej uznanych choszczeńskich portali.

Muszę się przyznać, ostatnio, odkąd wyjechałem na studia, ale myślałem, że redakcja beze mnie da rade i utrzymamy się na powierzchni. I nie myliłem się.
Później próbowałem złożyć dwa razy rezygnacje. Ale została odrzucona.
Więc dlaczego zamykamy. Brak odwiedzin? - Nie, odwiedziny rosły praktycznie z dnia na dzień. Brak pieniędzy? - Nie. Brak czasu? - jak zawsze zresztą, ale to też nie to.
Wiec… Nie wiem. Jeden z głównych redaktorów i twórców portalu, zresztą mój mentor, odszedł. Powiedział, że już nie może dla nas pracować. - Powody osobiste.

Nie mam oczywiście oto do niego pretensji. Nie miał bym nawet, gdyby przeszedł do konkurencji. To jest wybór każdego z nas - redaktorów. Ale po prostu …. bardzo mi szkoda, mojej i innych pracy, którą włożyliśmy w ten portal.

Strasznie mi smutno z tego powodu. Może odpoczniemy trochę i wyjdziemy z czymś zupełnie nowym. Takie jest życie, coś się kończy, coś zaczyna.

Napisany przez: admin

Dodaj komentarz

Podgląd komentarza:

Search

Categories